Projekty

Webová aplikace

Start Coder

Start Coder je webová stránka, která nabízí bezplatné online kurzy programování v jazyce HTML a CSS. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky a díky jednoduchým instrukcím, okamžité odezvě a grafickému výstupu si studenti po každé lekci odnesou pocit úspěchu.

Přejít na web
Start Coder

Webové stránky

M Bau Tech

M Bau Tech je dynamická firma nabízející služby ve strojírenském průmyslu. Specializujeme se na vývoj a výrobu technických řešení pro automobilový, letecký a energetický průmysl, od návrhu po sériovou výrobu. S inovativním přístupem řeší i nejnáročnější výzvy.

Přejít na web

Webové stránky

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně (UTB) je moderní vzdělávací instituce nabízející širokou škálu studijních programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. UTB se pyšní špičkovými výzkumnými pracovišti a inovativním přístupem k výuce, který připravuje studenty na úspěšnou kariéru v různých oborech.

Přejít na web
UTB

Webové stránky

Svit Machinery

Svit Machinery je moderní a inovativní společnost, která se specializuje na poskytování špičkových řešení v oblasti strojírenství a průmyslového vybavení. Firma je známá pro svou širokou škálu produktů a služeb, které zahrnují výrobu, prodej a servis strojů pro různé odvětví průmyslu.

Přejít na web

Webové stránky

Stolařství Gregor

Stolařství Gregor je profesionální firmou zaměřenou na výrobu kvalitního nábytku a designových prvků ze dřeva. Řemeslné dovednosti a vášeň pro detail je řadí mezi lídry v oboru. S dlouholetou tradicí a moderním přístupem k designu dokáží splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Přejít na web
Start Coder

Webové stránky

Mateřská škola Komenského

Mateřská škola Komenského Uherský Hradiště je moderní vzdělávací institucí, která klade důraz na celkový rozvoj dětí v přátelském a podpůrném prostředí. S dlouholetým závazkem ke vzdělání a péči o děti poskytuje kvalitní a individuální vzdělávací programy pro děti předškolního věku.

Přejít na web
Mateřská škola Komenského

Webový plugin

ZSSK

Železničná společnost Slovensko (ZSSK) je předním poskytovatelem železniční dopravy na Slovensku. S dlouholetou tradicí a rozsáhlým propojením s celou železniční sítí země, ZSSK se zavazuje k poskytování spolehlivé, bezpečné a pohodlné přepravy pro cestující v celé zemi.

Přejít na web

Webový plugin

IDS BK

Integrovaný dopravní systém v Bratislavském kraji (IDS BK) je klíčovou součástí modernizace veřejné dopravy v této oblasti. S cílem zlepšit dostupnost, efektivitu a plynulost přepravy nabízí IDS BK komplexní řešení propojující autobusovou, tramvajovou a vlakovou dopravu.

Přejít na web

Důvěřují nám

Pojďte do toho s námi

Dosáhněme společně rozkvětu Vaší firmy.

Po vyplnění formuláře Vás do 24 hodin kontaktujeme a společně vyřešíme Vaše požadavky.

WideWeb

© 2024, WideWeb s.r.o.